Odwracamy rolę - pośmiejemy się z tego, jak kobieta została pobita przez mężczyznę!

Ostatnio na serwisie wykop.pl ukazał się post o tym, jak komentujący na fanpage'u TVN24 nabijają się z pobitego tłuczkiem do mięsa mężczyzny. Okazało się, że pobicie mężczyzny jest przecież TAKIE ZABAWNE. No boki zrywać! To może teraz odwrócimy role? Co by było, gdyby ludzie tak samo nabijali się z pobicia kobiety? 

Uwaga! Poniższe cytaty są wyłącznie parafrazą prawdziwych cytatów pod artykułem na stronie TVN24 dotyczących pobicia mężczyzny tłuczkiem do mięsa przez mieszkankę Piaseczna. 

"Brawo dla niego, dość maltretowania mężczyzn, którzy chcą mieć spokój w czasie oglądania meczu!"

"Jak się baby nie bije, to jej wątroba gnije"

"Pewnie zasłużyła!"

"Nareszcie mądry Pan! Dołożyć piździe i pokazać gdzie jej miejsce!"

"Kobieta jest z natury od mężczyzny sprytniejsza, więc powinna się przed nim obronić kopem w jaja lub w splot słoneczny, gdy mężczyzna wpada w szał. No ale teraz większość kobiet jest wychowywana na zwykłe cipy bez charakteru"

"Widocznie zasłużyła, o Boże mężczyzna mnie bije, hehe"

"Chyba się ostro wkurwił na nią xD xD xD xD" (w oryginale były balony w oczach, ale trudno tutaj przenieść emotki z Facebooka)

"Widać, że facet masywny, a ona się dała? Chyba jakaś cipa w minióweczce i szpileczkach, NO COMMENT xD"

"Za darmo nie dostała xD"

"Jak to jest, że gdy kobieta bije to ją zamkną na 24h i potem znowu wypuszczą i dalej bije, a jak mężczyzna odda to wielkie halo z tego robią?"

"To nie była przemoc, tylko gra wstępna xD xD xD" (tutaj nawet nic nie musiałem zmieniać)

"Może jej się należało?"

"Zapamięta raz na zawsze do czego służy męska pięść xD"

"Jak raz dostała, to jej nie zaszkodzi"

"UWAŻAM ŻE SŁUSZNIE NA PEWNO JEJ SIĘ NALEŻAŁO SZKODA FACETA , POPIERAM WYCZYN, TRZYMAJ SIĘ MĘŻCZYZNO, JEEEEESTEŚ SUPER!" (pisownia oryginalna)

"Szacun za odwagę, dość molestowania i molestowania mężczyzn, bierzcie mężczyźni sprawę w swoje ręce jak rząd jest bezradny"

źródło: wykop.pl

Gdyby "Codziennik Feministyczny" lub "Seksizmu Naszego Powszedniego" zobaczył tego typu komentarze pod artykułem, że mężczyzna pobił kobietę tłuczkiem do mięsa, pewnie najpierw zbledliby, potem uznali to za ostateczny i dobitny dowód na kulturę gwałtu, mizoginię, patriarchalizm, seksizm i slutshaming. No ale że sprawa dotyczy mężczyzny, to żaden problem. Przecież "należało mu się pewnie".

Artykuł na TVN Warszawa
wykop.pl


Komentarze

  1. Lewacki świat, lewacka logika, lewacka filozofia "nic nie musi mieć sensu póki sprawiedliwość jest po naszej stronie" xD

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty