Jak możesz mnie wspierać?

Dziękuję wszystkim moim czytelnikom za to, że doceniacie moją pracę. Każde wyświetlenie sprawia, że mam ochotę pisać i dzielić się swoimi przemyśleniami z wami jeszcze bardziej. Oczywiście lajki, wyświetlenia, komentarze i słowa aprobaty są dla mnie wielką nobilitacją. Jednak możecie mnie wesprzeć również w inny sposób. 

Już wkrótce zamierzam założyć własny serwer i tam zamieszczać nowe wpisy. Niestety utrzymanie serwera i domeny kosztuje. Dlatego cieszę się, że są osoby, które pytają mnie o to, czy mogą udzielić mi wsparcia finansowego. 

Mam ambitne plany na rozwinięcie bloga. Chcę, żeby stał się mini-portalem z tematyką MRA i antyfeministyczną. Zamierzam przeprowadzić kilka wywiadów z ojcami poszkodowanymi przez sądy rodzinne, fachowcami z dziedziny socjologii i psychologii. Zamierzam również stworzyć specjalna rubrykę na newsy ze świata na temat praw mężczyzn, żeby wysyłać wam już przetłumaczone teksty z zagranicznych portali (oczywiście z podlinkowanym źródłem). 
Żeby ułatwić wam pomoc postanowiłem podpiąć na Facebooku przycisk „przekaż datek” z tą stroną. Poniżej wysyłam wam dane: 

Nazwa odbiorcy: Konrad Hryszkiewicz

Nr konta: 74 1940 1076 5929 7996 0000 0000


Tytułem: Wsparcie finansowe bloga

Każda wpłata będzie mile widziana. W niedalekiej przyszłości mam również plan, aby stworzyć konto na Patronite, wówczas również podam odnośnik do odpowiedniej strony. 
Przy okazji polecam również inne inicjatywy na rzecz praw mężczyzn. Poniżej linki do stron, które również warto wspierać:


Men’s Rights Polska

Sabina Gatti – przemoc nie ma płci

Społeczny Rzecznik Praw Mężczyzn

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *